Torq

FILOZOFIA TORQ - z pasją tworzymy doskonałe odżywki, poukładane w prosty system i dostarczamy know how jak z tego wycisnąć maksimum korzyści. Dołożyliśmy najlepszych starań, abyś dzięki optymalnemy odżywianiu pobijał swoje kolejne długodystansowe rekordy i miał z tego przyjemność i satysfakcję. Długi dystans to nasza pasja. Niech Power of Torq będzie z Tobą.

PRODUKTY ENERGETYCZNE I REGENERACYJNE KLASY PREMIUM - Bazujemy na mieszance maltodekstryny z fruktozą 2:1, absolutnej czystości składu, stosując tylko naturalne substraty, żadnej chemii, żadnych sztucznych substancji słodzących, żadnych syntetycznych konserwantów. Uzyskujemy w ten sposób maksymalną skuteczność ( 350 Kcal/godz), i komfort dla żołądka ( naturalny, czysty skląd i szybka absorbcja). Smak i konsystencja są stworzone dla sportowych zmagań. Nasze Recovery przyspiesza regenerację o 340-430 % ( Ryboza, Białko serwatkowe - w tym całe BCAA, węglowodany i glutamina - to chyba najsilniejsza legalna mieszanka regeneracyjna na rynku). Tylko naturalne składniki, odpowiednie synergiczne proporcje i czystość są fundamentem każdego naszego produktu.

SYSTEM ADEKWATNEGO STOSOWANIA - adekwatnie do warunków możesz zamieniać i mieszać ze sobą żele, batony, chew, energy (izo), hypotonic, nie tracąc kontroli nad optymalną ilością w czasie. To wszystko do siebie pasuje.

KNOW HOW - na tej stronie znajdziesz bogatą fachową wiedzę jak się odżywiać, aby doładować energię i się szybko mocno zregenerować. Stosowanie know how, i systemu produktów TORQ pozwoli ci na osiąganie wyników o jakich wcześniej nie marzyłeś. Musisz tylko od siebie dołożyć pot.

Akcesoria

mikser
Mikser 750
39,00 zł