NOWY żel Caramel Latte TORQ

carmel latte 05

Wydawałoby się, że nie możemy już wprowadzić żeli w żadnych nowych smakach. A jednak – znów to zrobiliśmy!
Nowy żel Caramel Latte TORQ (z guaraną) jest rewolucyjny w każdym znaczeniu tego słowa. Nie tylko wyprodukowaliśmy nową, długo wyczekiwaną odmianę naszego żelu z zawartością kofeiny (naturalna guarana dostarcza 89 mg kofeiny w porcji), ale ten żel jest faktycznie wytwarzany z użyciem prawdziwej kawy. Ziarna kawy prażymy na kilka dni przed produkcją, a następnie parzymy wyjątkowo dużą kafetierkę prawdziwej kawy, której zawartość łączymy z naturalnym aromatem karmelu i bardzo funkcjonalną mieszanką energetyczną maltodekstryny i fruktozy w proporcjach 2:1. I voila – oto najbardziej autentyczny żel energetyczny o smaku karmelowego latte, jaki można kupić.

carmel latte 04

Rdzeń receptury TORQ jak zawsze stanowi mieszanka maltodekstryny i fruktozy w proporcjach 2:1, dzięki czemu bardzo funkcjonalny żel TORQ dostarcza aż 90 gramów węglowodanów na godzinę, czyli o 40% więcej niż preparaty zawierające samą glukozę (jakich wiele jest na rynku). Należy pamiętać, że nie zalecamy przyjmowania 90 g węglowodanów na godzinę wyłącznie z żelu Caramel Latte, bo grozi to spożyciem nadmiernej ilości kofeiny! Połącz go z innymi fantastycznymi smakami bez zawartości kofeiny, aby przyjąć przemyślaną dawkę kofeiny. Oczywiście ten nowy żel, tak jak wszystkie pozostałe, stanowi element Systemu odżywiania TORQ, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z nawadnianiem i uzupełnianiem energii – nie chodzi tylko o żele.

Gdy ten projekt nabrał kształtu, stało się jasne, że chociaż technicznie jesteśmy naukowcami od sportu, to w zasadzie jesteśmy również bandą kolarzy, którzy uwielbiają kawę. Dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i opracować własną unikalną markę kawy. Nazwaliśmy ją „TORQ Press”. Czy wiesz, że inna nazwa kafetierki to „French press” czyli „prasa francuska”? Lecz chociaż proces jest podobny, kawa użyta w naszym nowym żelu nie jest wyciskana „na sposób francuski” lecz „na sposób TORQ” i tu zaczyna się przygoda.

W przypadku nowego żelu Caramel Latte, odważnie uprażyliśmy najwyższej jakości bezkofeinowe kolumbijskie ziarna, a następnie ujednoliciliśmy zawartość kofeiny w żelu, ponownie wprowadzając ją w postaci naturalnej guarany z kofeiną. I to jest istota marki TORQ Press Coffee – nauka w służbie niepohamowanej przyjemności picia kawy.

Wkrótce będziesz mógł kupić świeżo prażoną Organiczną kawę Fairtrade na stronie internetowej TORQ Press, a my dodamy od siebie szczyptę nauki. Oczywiście, będziesz miał dostęp do najwyższej jakości kawy, perfekcyjnie uprażonej i oferowanej zgodnie z tradycją, ale będziesz także mógł zakupić naszą unikalnie przeprojektowaną „mieszankę wydajności”, która ma standaryzowaną zawartość kofeiny. Niestety, zawartość kofeiny w poszczególnych porcjach tradycyjnej kawy jest bardzo różna. Nie da się jej kontrolować, ale dzięki uprażeniu naturalnie bezkofeinowych organicznych ziaren kawy Fairtrade i połączeniu ich ze standaryzowaną organiczną guaraną, możesz wypić filiżankę ekologicznej kawy Fairtrade dokładnie wiedząc, ile kofeiny spożyłeś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej kawie, poświęć chwilę na przejrzenie nowej strony internetowej TORQ: www.torqpresscoffee.co.uk

Jeśli chcesz kupić nasz nowy żel energetyczny Caramel Latte, wyprodukowany z kawy TORQ, kliknij TUTAJ.

Z niecierpliwością czekamy na dalszy ciąg przygody...

Przerwa zimowa

remont

W grudniu sklep www będzie zamknięty - robimy remont. Kupuj teraz do końca miesiąca albo w styczniu.

Nowy ważny artykuł do teorii treningu

Fasted trng 02

Opublikowaliśmy nowy, bardzo ważny artykuł otwierający dyskusję i rozważania na temat tego czy w czasie treningów/zawodów swoją wydajność lepiej oprzeć na energii pochodzącej z łuszczu czy z węglowoadnów. Pomimo tego, że przeczytanie artykułu wymaga skupienia to gorąco zachęcamy do podjęcia tego wysyłku: http://torqpolska.pl/energia-z-weglowodanow-czy-tluszczu

Arek Wojskowym Mistrzem Świata w Marathonie

Podczas rozgrywanego 28. maja maratonu w Ottawie miały odbyć się kolejne, już 49. Wojskowe Mistrzostwa Świata w maratonie. Zawody dla mnie szczególnie ważne, stawałem do nich w roli obrońcy tytułu wywalczonego przed rokiem w Turynie. Do zawodów szykowałem się z pełnym zaangażowaniem, postanowiłem podnieść sobie poprzeczkę i powalczyć dodatkowo o pobicie rekordu życiowego, który od 2012 roku wynosi 2.11'34"...

arek ottawa meta

Read More