TORQ Energy Organic

  • ENERGY NATURAL ORGANICKompleksowy węglowodanowy napój energetyczny
  • Certyfikowany jako ekologiczny przez brytyjskie Soil Association (UK5)
  • Neutralny (bez smaku)
  • Może być dodawany do żywności
  • Nie zawiera barwników, aromatów, sztucznych substancji słodzących ani konserwantów

TORQ Energy Organic zrobiony jest ze składnika o nazwie maltodekstryna, która często określana jest jako polimer glukozy. Profil cząsteczkowy polimeru glukozy optymalizuje energię długotrwałą zapewniając właściwości węglowodanów złożonych bez konieczności spożywania obszernych, bogatych w skrobię pokarmów. Ta obszerna żywność potrzebuje więcej czasu na strawienie, ponieważ zawiera błonnik pokarmowy - ważny, ale metabolicznie bezużyteczny składnik. Wypełnia ona także i nadyma twój żołądek, utrudniając ruch, i sport w szczególności. TORQ Energy Organic, po rozcieńczeniu z odpowiednią ilością wody, dostarcza pracującym mięśniom nieprzerwane zapasy glukozy. Pięknem tego produktu jest to, że jest praktycznie bez smaku, więc jest idealny dla ludzi, którzy lubią pić wodę podczas ćwiczeń, ale chcą przy tym czerpać korzyści z dodatkowych węglowodanów.

ENERGY NATURAL ORGANICDalsze informacje na temat użytkowania tego produktu w połączeniu z innymi produktami TORQ znajdują się w sekcji tej strony zatytułowanej „SYSTEM ODŻYWIANIA TORQ". Jednakże, ponieważ TORQ ENERGY NATURAL ORGANIC nie zawiera fruktozy, dostarczanie energii nie będzie tak silne, jak w porównaniu z naszym naturalnie aromatyzowanym TORQ ENERGY, opisanym w poprzedniej części. Jeśli poświęcisz trochę czasu, by przeczytać o SYSTEMIE ODŻYWIANIA TORQ, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o tym, jak produkty TORQ mogą być łączone ze sobą w ramach strategii odżywiania / nawadniania:
SYSTEM ODŻYWIANIA

Jako że dostarczanie energii nie jest tak silne z TORQ Energy Organic, powinieneś dlatego dążyć do 2 jednostek TORQ na godzinę używając tego produktu, w przeciwieństwie do 3 jednostek TORQ na godzinę, gdy wszystkie produkty TORQ, których używasz, mają stosunek maltodekstryna:fruktoza równy 2:1. Ponownie, kliknij na powyższy link, aby uzyskać dodatkowe informacje.

ENERGY NATURAL ORGANICProdukt ten można również dodawać do żywności w celu zwiększenia jej zawartości węglowodanów. 4 miarki TORQ ENERGY ORGANIC wymieszane z miską zupy będą ledwie wyczuwalne, ale zwiększą jej zawartość węglowodanów do równej dużej misce makaronu! To sprawia, że TORQ ENERGY ORGANIC jest idealny do załadunku węglowodanami lub pomocy w regeneracji pomiędzy ciężkimi seriami ćwiczeń. To dlatego produkt ten funkcjonuje także jako bardzo ważny element w SYSTEMIE REGENERACJI TORQ.

Jeśli masz pytania do powyższego tekstu lub systemu odżywiania i regeneracji prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 512 227 887