TORQ - FILOZOFIA

Pierwotnie opracowaliśmy gamę produktów odżywczych zwiększających wydajność, aby oferować najwyższy standard wsparcia dla sportowców, z którymi pracowaliśmy. Od tego czasu marka TORQ przekształciła się w najbardziej pożądaną, szanowaną i integralną markę produktów odżywczych zwiększających wydajność, jakie są dostępne na dzisiejszym rynku.

image03

Opieramy się na badaniach i to stanowi podstawę naszej filozofii. Nie finansujemy badań, lecz przeglądamy je, przyswajamy i uczymy się z nich, a następnie przyjmujemy dany szczegół i wykorzystujemy go do opracowania lepszego produktu – działającego lepiej niż jakikolwiek inny. Do osiągnięcia celu wykorzystujemy najczystsze i wydajne składniki naturalne. O ile jest to możliwe, nasze produkty posiadają certyfikat Soil Association lub oznaczenie Fairtrade, stanowiące zapewnienie, że rolnicy z krajów rozwijających się otrzymali uczciwą cenę za swoje produkty.

image02

Nie stosujemy chemicznych substancji słodzących, barwników, ani sztucznych aromatów, ale skrupulatnie opracowujemy najlepsze naturalne aromaty dostępne w każdym produkcie spożywczym, nie mówiąc już o niszowym sektorze, który reprezentuje TORQ. Od funkcjonalności produktu, po jego użyteczność, smak oraz wygląd i jakość opakowania – nigdy nie idziemy na kompromis i zawsze dążymy do perfekcji.

image05

Jeśli chodzi o marketing, w tej kwestii nasza filozofia również jest bardzo wyjątkowa. Nie wierzymy w to, że wydawanie ogromnych kwot na sponsorowanie znanych sportowców i drużyn po to, aby zapewnić „odpowiednią ekspozycję marki” było szczególnie uczciwe. Naszym zdaniem inwestycje powinny być lokowane tam, gdzie są potrzebne – w jakości naszych produktów.

image04

TORQ troszczy się o wiele znanych drużyn, sportowców i ambasadorów, którzy autentycznie uwielbiają nasze produkty. Oczywiście wspieramy ich w dążeniu do celu, ale robimy to dlatego, że oni po prostu nie chcą stosować niczego innego, czy to za radą profesjonalistów, czy też z własnego wyboru. Głęboko wierzymy, że tak powinno wyglądać sponsorowanie. Poza tym prowadzimy własne zespoły kolarzy górskich, triatlonistów, kolarzy torowych i biegaczy. Wszyscy są edukowani i wspierani przez TORQ oraz stosują nasze produkty.

image00

A co ze sportowcami, którzy nie mają sponsora? Nasze produkty stosują elitarni zawodnicy kolarstwa górskiego, kolarze zjazdowi i soliści 24h (tak, to ludzie, którzy jadą rowerem bez przerwy przez 24 godziny), kolarze wyścigowi, triatloniści i biegacze. Były już na Evereście i północnym biegunie. W Wielkiej Brytanii są regularnie stosowane nawet przez strażaków, a także w najwyższych ligach – piłkarskiej i sportów motorowych. Zasady odżywiania sportowców odnoszą się do każdego sportu wytrzymałościowego – jeśli chcesz osiągnąć cel, TORQ Ci w tym pomoże.

Produkty TORQ możesz kupować bez obaw, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, chwyć telefon i zadzwoń pod numer 0344 332 0852 lub wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.