TORQ Performance Nutrition

TORQ Performance Nutrition to seria wysoce zaawansowanych produktów żywieniowych zaprojektowanych specjalnie z myślą o sportowcach wytrzymałościowych. Nasze produkty dostarczają wszystkiego, czego potrzebujesz, żebyś mógł przejść przez wszystkie swoje treningi i zawody, oraz zapewniamy najbardziej wszechstronny produkt regenerujący dostępny obecnie na rynku. Nasz asortyment został opracowany w celu ciągłego dostarczania energii przed, w trakcie i po aktywności fizycznej.

Mamy bezkompromisowe standardy, choć przy tym mamy też sumienie. Absolutnie odmawiamy użycia składników, które nie są pozyskiwane z naturalnego źródła lub nie występują naturalnie w organizmie ludzkim. Jesteśmy zdecydowanie zdania, że sztuczne składniki, takie jak substancje słodzące nie przekładają się na przewagę w sprawności, mogą powodować dolegliwości żołądkowe i mogą potencjalnie zaszkodzić twojemu zdrowiu długoterminowo. Nie widzimy sensu w używaniu ich. Zaawansowane związki, takie jak D-ryboza, HMB i L-glutamina występują naturalnie w organizmie ludzkim i stanowią jedne z najsilniejszych suplementów dostępnych obecnie na rynku, więc dlaczego mielibyśmy używać czegoś sztucznego?

Każdy używany przez nas składnik jest zawarty do poziomu zalecanego przez dostępne badania naukowe. Nie idziemy na skróty i nie akceptujemy kompromisów. Jednak nie tylko zaopatrujemy Was w nasze produkty; zaangażujemy się i będziemy wspierać każdy produkt, który wierzymy, że przyniesie korzyści dla sportowca wytrzymałościowego.